Top 10 Bambus Tücher Fenster – Ściereczki do czyszczenia wielokrotnego użytku

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. POLYCLEAN

#ad

POLYCLEAN 5 x ściereczka bambusowa – ściereczka do polerowania szkła z włóknami bambusowymi – ściereczka okienna do szkła i szyb – sucha ściereczka bez smug 60 x 40 cm, 5 sztuk

#ad
POLYCLEAN #ad - Nie pozostawia smug – wysokiej jakości połączenie materiałów ze ściereczką z mikrofibry i bambusa zapewnia wolne od smug. Błyszczące – szklane ściereczki nadają się również idealnie do polerowania sztućców i naczyń i sprawiają, że ponownie błyszczą.

Czyste – dzięki dużemu formatowi 60 x 40 cm ściereczki czyszczą również duże powierzchnie szklane. Zadowolenie – jesteśmy niemieckim przedsiębiorstwem i chcemy zminimalizować nakład czyszczenia naszych produktów. Wytrzymałość – profesjonalna jakość produktu gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Dzięki temu ściereczka do czyszczenia z mikrofibry jest obowiązkowa w każdym gospodarstwie domowym.
MarkaPOLYCLEAN #ad
ProducentPOLYCLEAN International GmbH #ad
Wysokość0
Długość23.62
Waga0.73
Szerokość15.75

2. Muxel

#ad

Muxel´s Reinigung zestaw ściereczek do czyszczenia z włókna bambusowego

#ad
Muxel #ad - Do 95°. Wyciera do sucha prawie wszystkie materiały bez pozostawiania smug, duża chłonność umożliwia użycie także do dużych powierzchni bez konieczności wyżymania. Umycie okien i luster będzie teraz wreszcie łatwe i nie pozostawi brzydkich smug. Ciereczka do czyszczenia z włókna bambusowa posiada działanie antybakteryjne dzięki włóknom bambusowym. Oczywiście nadaje się do prania w temp. Wspaniała kombinacja włókien, bambusowa ściereczka czyści siłą przyrody. 5 ściereczek, dwie do wstępnego czyszczenia i trzy do wycierania na sucho bez pozostawiania smug.
MarkaMuxel #ad
ProducentMuxel #ad

3. ALCLEAR

#ad

Alclear ściereczka z mikrofibry do pielęgnacji samochodu, lakieru samochodowego, kuchni i domu – ściereczka do naczyń z mikrofibry – miękka ściereczka do wycierania na sucho, motocykla

#ad
ALCLEAR #ad - Suszyć bez krawędzi wody i nie mechaci się. Połysk bez smug: ściereczka z mikrofibry alclear zastępuje wszystkie ściereczki do czyszczenia w domu i samochodzie do czyszczenia okien, luster, chromu i tworzywa sztucznego – czyli wszystkich gładkich powierzchni. Wyprodukowano w niemczech: niemiecki produkt wysokiej jakości do czyszczenia gospodarstwa domowego, samochodu, motocykla lub ogrodu zimowego; nie ma porównania z bawełnianymi szmatkami do czyszczenia i ścierkami do czyszczenia szkła; łatwe zastosowanie bez dodatków chemicznych jako ściereczka do szkła, biura, ściereczka do polerowania szkła i ściereczka do czyszczenia szkła.

Niewiarygodna oszczędność czasu: mikrofibra alclear zapewnia ogromną oszczędność czasu dzięki zastosowaniu na mokro przy lekkim zabrudzeniu. Nadaje się dla alergików: poleruje również szklanki i naczynia, możliwe zastosowanie bez smug bez środka do czyszczenia szyb lub czyszczenia szyb.

Nie jest konieczne suszenie na noc lub polerowanie ściereczką z mikrofibry; reszta wilgoci odparowuje błyskawicznie. Szybko schnie; dzięki temu jest prawie antybakteryjna jak ściereczki bambusowe. Nadaje się do prania i trwałość: można prać setki razy w temperaturze do 90°c, idealnie nadaje się do wszystkich szyb bez kłaczków i kłaczków; w dotyku jak skóra okienna; skład: 70% poliester, nadaje się do suszenia w suszarce, 30% poliamid.
MarkaALCLEAR #ad
ProducentALCLEAR International GmbH #ad
Wysokość6.69
Długość9.06
Waga0.09
Szerokość0.59
Numer części950002
Model950002

4. Vileda

#ad

Vileda, zielony, ściereczka z mikrofibry w 4 kolorach jasnoniebieski, żółty, czerwony, PVA

#ad
Vileda #ad - Powlekana ściereczka z mikrofibry, szerokość 38 cm, nie używać wybielaczy chlorowych, długość 35 cm, nadaje się do prania w temperaturze do 95°C, tylko wybielać tlenem, materiał: 80% poliester i 20% poliamid tkanina / 100% polialkohol winylowy powłoka. 1 x jasnoniebieski, 1 x zielony, 1 x czerwony, 1 x żółty.
MarkaVileda #ad
ProducentFHP DI FREUDENBERG #ad
Waga0.31
Numer częściFVG-RTGF-146
ModelFVG-RTGF-146

5. Navaris

#ad

Lustra, możliwość prania, łazienki, kuchni, naczyń, Navaris ściereczki do czyszczenia z włókna bambusowego – 5-częściowy zestaw z bambusa – do okien

#ad
Navaris #ad - Błyszcząca czystość: dzięki ręcznikom bambusowym możesz w delikatny sposób usunąć brud i kurz. Uniwersalne zastosowanie: ściereczki bambusowe są chłonne i bardzo szybko schną. Ze względu na grube i delikatne strony nadają się zarówno do delikatnych, jak i odpornych powierzchni.

Ciereczki uniwersalne: Ścierki nadają się np. Przyjazna dla środowiska: Ściereczki do czyszczenia można bez problemu wyprać w pralce i suszyć w suszarce. Praktyczny: otrzymasz 5-częściowy zestaw. Nie używać płynów do płukania! Do okien, płytki, szklanek, szyby, armatury, sztućców, luster, naczynia, monitorów lub powierzchni o wysokim połysku.

Przed pierwszym użyciem ściereczkę należy wyprać w temperaturze 95°. Różne ściereczki do czyszczenia: dzięki dwustronnym ściereczkom do czyszczenia można usunąć większe zabrudzenia. Następnie można użyć ściereczek do polerowania do bardziej intensywnego czyszczenia.
MarkaNavaris #ad
ProducentKW-Commerce #ad
Wysokość0
Długość19.69
Waga0.51
Szerokość15.75
Numer części51036.05_SML
Model51036.05_m000632_SML

6. Muxel

#ad

Muxel Bambusowa ściereczka do czyszczenia, zestaw 12 szt

#ad
Muxel #ad - Bambusowa ściereczka do czyszczenia jest antybakteryjna dzięki włóknom bambusowym. Wysycha prawie wszystkie materiały bez smug, dzięki dużej absorpcji wilgoci nadaje się również do dużych powierzchni bez wyblaknięcia. Czyszczenie okien i luster jest teraz teraz łatwe i nie pozostawia smug. Super połączenie włókien, ściereczka bambusowa czyści z siłą natury. 10 ściereczek i dwie do wstępnego czyszczenia. Można prać w temperaturze do 95°C.
MarkaMuxel #ad
ProducentMuxel #ad
Wysokość0
Długość19.69
Szerokość15.75

7. 7.pure

#ad

ściereczki, niestrzępiące się, antybakteryjne, skóry okiennej, 7.Pure Zestaw bambusowy, czyste bez środków czyszczących, ściereczki do czyszczenia, łatwe czyszczenie, 2 x ściereczki do czyszczenia i 3 x ściereczka do polerowania, wolne od kurzu

#ad
7.pure #ad - Ciereczka do polerowania: 76% poliester, 16% poliamid, 8% wiskoza z bambusa. Gąbka do tynku: 45% poliester, 40% wiskoza z bambusa, 15% poliamid.
Marka7.pure #ad
Producent7.pure #ad
Wysokość0.04
Długość15.75
Szerokość19.69
Numer części70.01.001
Model70.01.001

8. Universal-Stein Umweltfreundlicher Reinigungs- und Polierstein Gift- und säurefrei

#ad

Zielinsky uniwersalna gąbka bambusowa

#ad
Universal-Stein Umweltfreundlicher Reinigungs- und Polierstein Gift- und säurefrei #ad - Można prać w pralce – nadaje się do prania w temperaturze do 60°C, bardzo. Jakość premium 300 g/m2 bez silikonu. Format: ok. Antybakteryjna, nie mechaci się, hipoalergiczna. 20x25 cm. Bardzo chłonna.
MarkaUniversal-Stein Umweltfreundlicher Reinigungs- und Polierstein Gift- und säurefrei #ad
ProducentZielinsky Universal-Stein GmbH&Co.KG #ad
Wysokość0
Długość9.84
Waga0.66
Szerokość7.87

9. Das blaue Wunder

#ad

Do szkła, Das blaue Wunder Cristall Premium z włóknami bambusowymi, ekranów, ściereczka do czyszczenia i osuszania, 5, bez kłaczków i smug, okien, 40 cm x 50 cm, bardzo chłonna limonka

#ad
Das blaue Wunder #ad - Dzięki naszej doskonałej jakości ciężko zdobyliśmy zaufanie naszych klientów – jesteśmy z tego dumni! Tradycja made in germany: od 1995 roku nasza filozofia brzmi: "jakość buduje zaufanie".

Nie pozostawia smug i kłaczków: cristall Premium suszy filigranowe przedmioty dokładnie tak skutecznie, nie pozostawiając kłaczków i smug jak duże powierzchnie. Bardzo chłonna dzięki włóknom bambusowym = idealna do szkła, okien, ekranów, lakieru samochodowego. Ciereczka do czyszczenia i sucha ściereczka o poręcznych wymiarach 40 x 50 cm. Odporna na gotowanie w temperaturze do 95°C dla większej higieny i nadaje się do suszenia w suszarce.
MarkaDas blaue Wunder #ad
ProducentDas Blaue Wunder GmbH & Co. KG #ad
Wysokość0
Długość19.69
Szerokość15.75
Gwarancja5 lat gwarancji na wydajność

10. Das blaue Wunder

#ad

5, Das Blaue Wunder I Brilliant ściereczka do czyszczenia I ściereczka do czyszczenia I nie pozostawia smug i kłaczków I ściereczka do okna I bambusowa I kolorowa

#ad
Das blaue Wunder #ad - Bardzo chłonna z włóknami bambusowymi: dzięki zwiększonej zawartości włókien bambusowych i specjalnej technice tkania powstała jedwabista, delikatna i super lekka tkanina, która wchłania ekstremalne ilości wilgoci.

Higiena gwarantowana! Tradycja made in germany: od 1995 roku nasza filozofia brzmi: "jakość buduje zaufanie". Wszechstronność: zastosowanie na wszystkich mokrych lub suchych powierzchniach, meble na wysoki połysk, np. Szkło, ramy okienne, stal nierdzewna, tworzywo sztuczne, okulary, telewizor, lustro, chrom, okna, lakier samochodowy i wiele innych. Dzięki naszej doskonałej jakości ciężko zdobyliśmy zaufanie naszych klientów – jesteśmy z tego dumni! Nie pozostawia smug i kłaczków: Ściereczka do czyszczenia brylantowa suszy filigranowe przedmioty dokładnie tak skutecznie, nie pozostawiając kłaczków i smug jak duże powierzchnie.

Krawędzie wycięte za pomocą ultradźwięków gwarantują brak mikrozadrapań na wrażliwych powierzchniach. Nadaje się do suszenia w suszarce bębnowej i nadaje się do prania w temperaturze do 95°C.
MarkaDas blaue Wunder #ad
ProducentIsolde Pohl Merchandising #ad
Waga0.44
Gwarancja5 lat gwarancji na wydajność